• Športujeme (5. deň)

• Aby neboli žiaci usedení, na škole máme aj zopár aktívnych – pohybových priestorov. Veľkú telocvičňu, vybavenú rôznym športovým náčiním a  aj lezeckou stenou.

Fotku je možné  otáčať myšou.

Naši telocvikári ponúkajú športové vyžitie, nielen v krúžkoch, ale prostredníctvom rôznych športových súťaží. Chodby nielen pred telocvičňou zdobí množstvo športových diplomov a pohárov – svedectvo úspechov našich tímov aj jednotlivcov. Okrem telocvične máme aj strešné ihrisko, ktoré slúži na športovanie na čerstvom vzduchu na hodinách TŠV aj v rámci krúžkov. A počas prestávok sa žiaci môžu rozhýbať, vyventilovať a aj porozprávať pri pingpongových stoloch alebo na stacionárnych bicykloch. Naši absolventi si zo školy odnášajú aj skvelé zážitky z lyžiarskych a plaveckých kurzov. Plavecký výcvik mávame v rámci vyučovania (10 hodín za polrok). Lyžiarsky a snowboardový  výcvik majú žiaci jedenkrát počas štúdia.

Fotku je možné  otáčať myšou.