• ISIC - preukaz študenta

• Preukaz žiaka ISIC/EURO<26 je multifunkčný čipový preukaz dostupný pre žiakov stredných a základných škôl vo veku od 6 rokov. Žiaci ho môžu získať priamo cez GMA a množstvo funkcií a výhod prináša nielen samotným žiakom, ale aj ich ich rodičom.

Na čip v preukaze si môžeš nahrať napríklad elektronickú peňaženku, električenku v MHD, vlakoch, autobusovej doprave, ale aj prístupy  na plaváreň či do knižnice. Preukaz slúži ako tvoj doklad o statuse študenta a ako preukaz na zľavy na Slovensku ale aj v zahraničí.

Funkcie preukazu ISIC/EURO<26
          • Identifikačný preukaz žiaka školy
          • Čipová karta na dopravu
          • Medzinárodný identifikačný preukaz študenta ISIC
          • Európska karta mládeže EURO<26
          • Preukaz do knižnice
          • Prístupová čipová karta

Svoj preukaz môžeš nosiť pri sebe aj v elektronickej podobe v ISIC aplikácií. V tejto appke máš navyše množstvo extra kupónov, ktoré nenájdeš medzi bežnými zľavami v databáze.

Viac informácií o preukaze, zľavách a výhodách nájdeš na isic.sk a preukazstudenta.sk