• ZNÁMKA

• Preukaz ISIC/EURO<26 je platný iba s nalepenou prolongačnou známkou platnou pre daný školský rok. Žiaci, ktorí chcú aj tento školský rok využívať všetky zľavy a výhody preukazu študenta ISIC/EURO<26, si potrebujú zakúpiť prolongačnú známku ISIC. Prolongačná známka ISIC predĺži platnosť preukazu študenta, a zároveň predĺži medzinárodnú platnosť ISIC/EURO<26 pre využívanie zliav.

Cena novej prolongačnej známky je 10€. Nemusíš však disponovať hotovosťou. Všetko vybavíš z pohodlia domova cez zavedenú platobnú bránu.

AKO NA TO?

1. Klikni na objednaj-preukaz.sk a vyplň požadované údaje z tvojej ISIC-karty (priezvisko a číslo preukazu).

2. Doplň zvyšné osobné údaje vo formulári (škola, trieda, adresa, email a telefónne číslo) a "pridaj do košíka".

3. V košíku si môžeš vybrať doručenie na adresu tvojej školy (je bezplatné a známku si vyzdvihneš u p.p. Bojkovského) alebo doručenie kuriérom k tebe domov (účtuje sa poštovné 3€).

4. Skontroluj, objednaj a vykonaj platbu podľa ďalších pokynov.

PS: V prípade problémov alebo nejasností sa pokojne zastav za p. p. Bojkovským.