• DOPRAVA

• Ak potrebuješ ISIC na dopravu, paušál, alebo všade tam, kde sa vyžaduje elektronický čip, je potrebné si ho aktivovať a následne v ďalších školských rokoch predĺžiť jeho platnosť prostredníctvom SMS. Využívaj  zľavu v doprave na svojom preukaze študenta ISIC/EURO<26 v doprave aj ďalší školský rok.

AKO NA TO?

Predĺženie zaslaním SMS
          Pošli SMS na číslo 8844 v tvare: TC medzera PRIEZVISKO medzera ČÍSLO ČIPU.
          (SMS môže odoslať ktokoľvek, napríklad aj rodič zo svojho telefónu)

(terminál nájdeš v kabinete zástupcov)

Predĺženie cez Ubian
          Platnosť zľavy pre dopravu si môžeš predĺžiť aj cez apku UBIAN, kde máš platnosť zliav na cestovanie vždy po ruke a k tomu môžeš využívať množstvo ďalších funkcií pri cestovaní po Slovensku.

1. Prihlás sa do aplikácie Ubian, ak ešte nemáš registrovaný svoj preukaz, pridaj si ho cez Preukaz študenta v Môj Ubian. Na webe Ubian si pridáš Preukaz študenta cez Nová karta.

2. Na zobrazenom Preukaze študenta máš aktuálne informácie o platnosti tvojho preukazu (v aplikácii aj na webe preukaz nájdeš medzi kartami).

3. Nárok na zľavu v doprave na ďalší školský rok si predĺžiš zaplatením poplatku za predĺženie zľavy v doprave dvoma spôsobmi:
          Platba bankovou kartou – klikni na Predĺžiť kartou a zaplatíš poplatok za predĺženie zľavy v doprave vo výške 3,60 € jednoducho platobnou kartou. Po platbe ti príde notifikačný mail o zrealizovanej platbe.
          Platba cez SMS - klikni na Predĺžiť cez SMS a aplikácia ti automaticky predvyplní SMS, ktorú stačí odoslať. Potvrdzujúca SMS je spoplatnená sumou 3,60 €, ostatné SMS sú bezplatné. Táto možnosť platby je dostupná iba v aplikácii Ubian.

4. Po úspešnej platbe prilož preukaz na terminál v škole alebo na verejný terminál a zľava na dopravu na preukaze študenta bude automaticky predĺžená.

PS: V prípade problémov alebo nejasností sa pokojne zastav za p. p. Bojkovským.