• NOVÝ ISIC

• Ak ešte nemáš svoj preukaz ISIC/EURO<26, objednať si ho môžeš ľahko a rýchlo, napríklad aj zo svojho mobilu a využívať tak všetky zľavy a výhody, ktoré ponúka.

Cena nového preukazu je 22€. Nemusíš však disponovať hotovosťou. Všetko vybavíš z pohodlia domova cez zavedenú platobnú bránu.

AKO NA TO?

1. Klikni na isic.sk/platbaskoly a zvoľ tlačidlo "Nový preukaz ISIC/EURO<26 pre študenta SŠ alebo žiaka ZŠ".

2. Vyber v zozname svoju školu "Gymnázium Matky Alexie Jesenského, Bratislava", vyplň požadované osobné a fakturačné údaje, objednaj a zaplať online prevodom alebo kartou.

3. Škola ti následné objedná nový preukaz platný na aktuálny školský rok, ktorý si môžeš o pár dní vyzdvihnúť u p.p. Bojkovského.

PS: V prípade problémov alebo nejasností sa pokojne zastav za p. p. Bojkovským.