• Z kuchyne GMA (na úvod)

• Kam na školu? Ktorá škola je tá pravá, najvhodnejšia? Na výber je, naozaj, veľa dobrých škôl, no určite medzi NAJlepšie patrí naše GMA.

Počas týždňa otvorených dverí 2023 Vás pozývame nazrieť do „kuchyne“ nielen našej budovy, ale aj do akcií, aktivít, ktoré sa v škole realizujú. Najlepšie  na tom je, že nemusíte vôbec opustiť svoj domov. Môžete prísť aj po záverečnej, alebo si privstať. Vždy budete vítaní. :)

Ako to bude prebiehať?

1) Každý deň Vás pozývame na virtuálnu prehliadku nejakého zaujímavého zákutia GMA a predstavíme si rôzne aktivity, ktoré s tým miestom viac, či menej súvisia.

2) Asi najčastejšie otázky sa týkajú priebehu samotných prijímačiek, náročnosti testov  alebo ich rozsahu, teda, čo všetko musí žiak vedieť. Základné odpovede si dáme v krátkych videách za jednotlivé predmety (SJL, MAT, etický test).

3) Pridáme na stiahnutie aj cvičné, vzorové testy z MAT, SJL v skrátenej podobe. Aby bolo možné si ich vypracovať a pozrieť si druhy testových úloh.

Ak Vás ponuka zaujala a chcete vedieť ako tu u nás funguje, alebo aj keď ste len zvedaví, prípadne si chcete zaspomínať, pozývame Vás vstúpiť spolu s nami. UŽ ČOSKORO TU alebo na FB stránke školy.

Fotku je možné  otáčať myšou.