• Kde sa učíme (3. deň)

• A pokračujeme. Ďalším dôležitým miestom školy sú triedy. Ako je kaplnka srdcom školy, triedy sú jej rozumom :). V nich si naši žiaci cibria rozum, získavajú nové skúsenosti, vedomosti a občas  zažívajú pozitívny stres pri overovaní toho, čo sa naučili.  Vedieme ich ku kritickému mysleniu a praktickému používaniu všetkého, čo sa naučili.

Fotku je možné  otáčať myšou.

Počas prestávok ožívajú naše chodby. Stávajú sa centrom diania a života na GMA. Keď zazvoní na prestávku, dvere tried sa otvoria a začína pohyb a ruch. Na chodbe pri „povestnom“ modrom gauči sa organizujú rôzne aktivity pre žiakov. Keďže škola je prepojená centrálnym schodišťom, tak každý ma dobrý výhľad a môže sa priamo zapojiť do diania J. Napríklad Týždeň hudby. Je to týždeň plný spevov, skladieb a novovznikajúcich i fungujúcich kapiel. Týždeň vedy, kde naši mladí vedci predstavujú spolužiakom svoje zábavne projekty zo školskej aplikácie vedných odborov,  na ktorých pracovali. A veľa rôznych aktivít, určených pre všetkých.

Fotku je možné  otáčať myšou.