• Ako nás podporiť?

• Pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na našej škole.

Gymnázium Matky Alexie je škola s viac ako 32-ročnou históriou. Vyštudovalo u nás veľa úspešných ľudí, ktorí sa stali úspešnými nielen doma, ale aj v zahraničí.
          Chceme naďalej pomáhať tomu, aby nasledujúce generácie maturantov boli úspešné a pripravené na svoje ďalšie pôsobenie.
          Preto sa obraciame aj na vás s prosbou o podporu. Aj vďaka vašim darom a príspevkom môže naše GMA lepšie rozvíjať to dobré, čo je v našich študentoch.

Ako pomôcť?

1) Jednorázový príspevok - Prispejte na dobrú vec jednorázovým finančným príspevkom. >>> chcem podporiť

2) Pravidelný dar - Pridaj sa do klubu pravidelných darcov. Pravidelným prispievaním, hoci aj menšou sumou, dávate stabilitu naším pravidelným akciám.>>> chcem podporiť

3) 2% z dane - V roku 2024 OZ pri GMA je prijímateľom 2% z dane za rok 2023.

4) Motivovať svoje okolie - Určite aj vo vašom okolí sa nachádzajú ľudia, ktorí radi pomáhajú, možno ich stačí iba osloviť a tak spoločne pomôcť tomu, aby naše GMA mohlo ešte lepšie pracovať.

Občianske združenie GMA

Sídlo OZ GMA: Jesenského 4/A, 81102 Bratislava