• 2% pre GMA

• Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na našej škole darovaním 2% z dane!

2% pre GMA

Zákon Vám umožňuje ROZHODNÚŤ, kam pôjde časť z vaších daní - 2 %. Môžete takto podporiť a pomôcť vybranej neziskovej organizácii, ako je aj naše Občianske združenie GMA. Nič Vás to nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• podporu duchovného vzdelávania a formovania
          • skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
          • skvalitnenie vybavenia školy

Obchodné meno alebo názov: Občianske združenie GMA
          Sídlo – obec, PSČ, ulica, číslo: Jesenského 4/A, 81102 Bratislava
          Právna forma: Občianske združenie
          Identifikačné číslo (IČO/SID): 42135036

Vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby.pdf

Potvrdenie-o-zaplateni-dane-z-prijmov-zo-zavislej-cinnosti_01-2019.pdf

V prípade, že nemáte čas odovzdať tlačivá na miestnom príslušnom daňovom úrade (podľa trvalého bydliska), doručte tlačivá na sekretariát školy a my zabezpečíme ich odoslanie :)