• Duchovné obnovy

• Duchovné obnovy sú vzácnym časom, keď človek zastane v bežných povinnostiach a snaží sa duchovne pookriať, prežiť čas s Pánom, ale aj s blízkymi.

Máme ich pre jednotlivé triedy, pre učiteľov, rodičov a absolventov. Vrcholom duchovných obnov je stretnutie s o.biskupom Jozefom Haľkom,

• Triedne duchovné obnovy

• Každá trieda môže ísť na trojdňovú duchnú obnovu kde sa okrem modlitby, bližšieho stretnutia s Bohom študenti navzájom obohacujú vzájomným zdieľaním duchovného života, ale aj návštevou známych miest, prípadne turistikou.

Spolupracujeme s bratmi kapucínmi, s otcom Braňom Kožuchom z OZ V.I.A.C. ...

• Pre rodičov a absolventov

• Duchovné obnovy pre rodičov a zvlášť pre absolventov sa uskutočňuje vždy v advente v škole,.

• 8.decembra

• Celoškolská duchovná obnova je na sviatok Nepoškvrneného Počatia Panny Márie. Vedie ju otec biskup J.Haľko a ako hosťa si pozýva aj evanielizátora Braňa Letka. Duchovná ovnova je ukončená sv.omšou v kapucínskom kostole a študenti majú možnosť pristúpiť aj k predvianočnej spovedi.

• Duchovné obnovy zamestnancov

• Zamestnanci GMA sa môžu zúčastniť každý rok niekoľkodňovej duchovnej obnovy na rôznych krásnych miestach Slovenska, či v zahraničí. Okrem stretnutia s Pánom sú tieto obnovy zamerané na budovanie vzájomných vzťahov a načerpanie nových síl. Tento školský rok sme začali duchovnou obnovou v kapucínskom kláštore v Olomouci.