• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2021/2022

    • Regionálne kolo

        • Zora Baloghová

        • 3. miesto
        • Majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja v orientačnom behu · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Anna Mária Gaplovská

        • 3. miesto
        • Majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja v orientačnom behu · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Lujza Mišíková

        • 3. miesto
        • Majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja v orientačnom behu · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Damián Kružliak

        • 3. miesto
        • Šachový turnaj · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Martin Ďurík

        • 3. miesto
        • Šachový turnaj · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Liliana Hroncová

        • 3. miesto
        • Šachový turnaj · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Linda Bernadeta Vojtková

        • 3. miesto
        • Šachový turnaj · Regionálne kolo · 2021/2022
        • William Rim

        • 3. miesto
        • Šachový turnaj · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Juraj Hudec

        • 3. miesto
        • Šachový turnaj · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Matej Čirka

        • 3. miesto
        • Šachový turnaj · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Tomáš Magát

        • 3. miesto
        • Šachový turnaj · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Daniela Novotná

        • 3. miesto
        • Šachový turnaj · Regionálne kolo · 2021/2022
    • Medzinárodné kolo

        • Marek Fejda

        • 1. miesto
        • Ocenenie za najlepšie dosiahnuté študijné výsledky v oblasti matematiky a vedy zo všetkých študentov na Braemar College · Medzinárodné kolo · 2021/2022
    • Celoštátne kolo

        • Nikola Hamuľáková

        • Úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Ema Hanusová

        • 1. miesto
        • mMEDCON (korešpondenčného semináru v oblasti medicíny) · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Viktória Roháčová

        • 3. miesto
        • mMEDCON (korešpondenčného semináru v oblasti medicíny) · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Ján Gottweis

        • 4. miesto
        • Olympiáda v informatike · Celoštátne kolo · 2021/2022
    • Krajské kolo

        • Martin Nedeľka

        • 7. miesto (úspešný riešiteľ)
        • Chemická olympiáda - kat. C · Krajské kolo · 2021/2022
        • Marek Dolný

        • 19. miesto (úspešný riešiteľ)
        • Chemická olympiáda - kat. B · Krajské kolo · 2021/2022
    • Okresné kolo

        • Nikola Hamuľáková

        • 3. miesto
        • Pytagoriáda · Okresné kolo · 2021/2022