• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Celoštátne kolo

        • Sexta

        • Úspešné zvládnutie
        • Kvíz finančnej gramotnosti · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Oktáva

        • Úspešné zvládnutie
        • Kvíz finančnej gramotnosti · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Elena Dušková

        • 2.miesto
        • Cezpoľný beh · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Elena Dušková, Michaela Dinková, Tereza Mrocková

        • 3. miesto družstvo
        • Cezpoľný beh · Celoštátne kolo · 2019/2020
    • Okresné kolo

        • Vladimír Leško

        • 11. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Kamila Haláková

        • 10. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Marek Dolný

        • 4. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
        • Tereza Mrocková, Alžbeta Komendová, Sára Čambalová, Katarína Poláková, Jana Janečková, Viktória Terebová, Chirstina Horváthová, Paulína Prášilová, Martina Zdarileková

        • 2. miesto
        • Basketbal dievčat · Okresné kolo · 2019/2020
    • 2018/2019

    • Celoštátne kolo

        • Lukáš Huska

        • Úspešný riešiteľ
        • Chemická olympiáda - kat. A · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Gabriela Sedmáková, Ondrej Matulník, Peter Filipovič, Roman Králik, Filip Strešnák

        • 3. miesto
        • Simulované rokovanie národného parlamentu · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Matúš Halák sexta

        • 1.miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Adam Tóth

        • Úspešný riešiteľ
        • Geografická olympiáda · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Michaela Dinková

        • 5.Miesto
        • Cezpoľný beh · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Elena Dušková

        • 1.miesto
        • Cezpoľný beh · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Anna Martina Slodičková

        • 11.miesto
        • Maratón v aerobiku · Celoštátne kolo · 2018/2019
        • Elena Dušková,Michaela Dinková,Tereza Mrocková

        • 1.miesto Team dievčat
        • Cezpoľný beh · Celoštátne kolo · 2018/2019
    • Krajské kolo

        • Ján Gottweis kvarta

        • 5.miesto
        • Olympiáda v informatike, kat. B · Krajské kolo · 2018/2019
        • Tomáš Čerňanský

        • 1. miesto
        • Biblická olympiáda · Krajské kolo · 2018/2019
        • Ján Pivko

        • 1. miesto
        • Biblická olympiáda · Krajské kolo · 2018/2019
        • Matej Mraffko

        • 1. miesto
        • Biblická olympiáda · Krajské kolo · 2018/2019