2019/2020
Okresné kolo
Kamila Haláková
- 10. miesto
- Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
Marek Dolný
- 4. miesto
- Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2019/2020
Tereza Mrocková, Alžbeta Komendová, Sára Čambalová, Katarína Poláková, Jana Janečková, Viktória Terebová, Chirstina Horváthová, Paulína Prášilová, Martina Zdarileková
- 2. miesto
- Basketbal dievčat · Okresné kolo · 2019/2020
2018/2019
Celoštátne kolo
Lukáš Huska
- Úspešný riešiteľ
- Chemická olympiáda - kat. A · Celoštátne kolo · 2018/2019
Gabriela Sedmáková, Ondrej Matulník, Peter Filipovič, Roman Králik, Filip Strešnák
- 3. miesto
- Simulované rokovanie národného parlamentu · Celoštátne kolo · 2018/2019
Matúš Halák sexta
- 1.miesto
- Olympiáda v anglickom jazyku · Celoštátne kolo · 2018/2019
Adam Tóth
- Úspešný riešiteľ
- Geografická olympiáda · Celoštátne kolo · 2018/2019
Michaela Dinková
- 5.Miesto
- Cezpoľný beh · Celoštátne kolo · 2018/2019
Elena Dušková
- 1.miesto
- Cezpoľný beh · Celoštátne kolo · 2018/2019
Anna Martina Slodičková
- 11.miesto
- Maratón v aerobiku · Celoštátne kolo · 2018/2019
Elena Dušková,Michaela Dinková,Tereza Mrocková
- 1.miesto Team dievčat
- Cezpoľný beh · Celoštátne kolo · 2018/2019
Krajské kolo
Ján Gottweis kvarta
- 5.miesto
- Olympiáda v informatike, kat. B · Krajské kolo · 2018/2019
Tomáš Čerňanský
- 1. miesto
- Biblická olympiáda · Krajské kolo · 2018/2019
Ján Pivko
- 1. miesto
- Biblická olympiáda · Krajské kolo · 2018/2019
Matej Mraffko
- 1. miesto
- Biblická olympiáda · Krajské kolo · 2018/2019
Sitárová,Dinková,Zedeková,Hercegová, Minárová, Poláková, Prášilová, Satková, Yungová
- 4.miesto
- Florbal žiačok · Krajské kolo · 2018/2019
Martin Dinka,Duška Peter,Juraj Bendík
- 3. miesto Team chlapcov
- Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2018/2019
Pavol Brečka,Jakub Čižnár,Tomáš Mrocek,Anton Gvora,Marek Hallon,Filip Hubert,Martin Konderla,Matej Martinák,Jozef Mikloško,Matúš Sumbal,Samuel Matúš Štassel,Štefan Vach
- 3.miesto Team chlapcov
- Futsal · Krajské kolo · 2018/2019
Michaela Dinková
- 3.miesto
- Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2018/2019
Elena Dušková
- 1.miesto
- Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2018/2019