• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018/2019

    • Krajské kolo

        • Sitárová,Dinková,Zedeková,Hercegová, Minárová, Poláková, Prášilová, Satková, Yungová

        • 4.miesto
        • Florbal žiačok · Krajské kolo · 2018/2019
        • Martin Dinka,Duška Peter,Juraj Bendík

        • 3. miesto Team chlapcov
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2018/2019
        • Pavol Brečka,Jakub Čižnár,Tomáš Mrocek,Anton Gvora,Marek Hallon,Filip Hubert,Martin Konderla,Matej Martinák,Jozef Mikloško,Matúš Sumbal,Samuel Matúš Štassel,Štefan Vach

        • 3.miesto Team chlapcov
        • Futsal · Krajské kolo · 2018/2019
        • Michaela Dinková

        • 3.miesto
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2018/2019
        • Elena Dušková

        • 1.miesto
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2018/2019
        • Elena Dušková,Michaela Dinková,Veronika Minárová

        • 1.miesto Team dievčat
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2018/2019
        • Anna Martina Slodičková

        • 5.miesto
        • Maratón v aerobiku · Krajské kolo · 2018/2019
    • Okresné kolo

        • Marek Mikláš kvarta

        • 2. miesto
        • Chemická olympiáda - kat. D · Okresné kolo · 2018/2019
        • Postupojú do krajského kola.
        • Maximilián Šitina kvarta

        • 3. miesto
        • Chemická olympiáda - kat. D · Okresné kolo · 2018/2019
        • Postupojú do krajského kola.
        • Peter Duška

        • 3.miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Martin Dinka

        • 2.miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Juraj Bendik,Peter Duška,Martin Dinka

        • 1.miesto Team chlapcov
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Juraj Fronc

        • 1.miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Bendík, Boroš, Čery, Čičo, Farský,Hraška,Hubáček,Kamenický,Khuri,Šulek,Vozár,Sabol

        • 1. miesto Team chlapcov
        • Florbal žiakov · Okresné kolo · 2018/2019
        • Michaela Dinková

        • 2.miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Elena Dušková

        • 1.miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Hercegová, Minárová, Mrocková, Poláková, Prášilová, Satková, Yungová

        • 1. miesto Team dievčat
        • Florbal žiačok · Okresné kolo · 2018/2019
        • Elena Dušková,Dinková Michaela,Veronika Minárová

        • 1.miesto Team dievčat
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Maximilián Šitina, Dominik Škurla a Vladislav Leško.

        • Úspešní riešitelia
        • olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
        • Ďakujeme všetkým zúčastneným za reprezentáciu školy a gratulujeme!
        • Jakub Hronec,Marek Hallon,Adam Masár

        • 2. miesto Team chlapcov
        • Stolný tenis · Okresné kolo · 2018/2019