• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018/2019

    • Okresné kolo

        • Maximilián Šitina kvarta

        • 3. miesto
        • Chemická olympiáda - kat. D · Okresné kolo · 2018/2019
        • Postupojú do krajského kola.
        • Peter Duška

        • 3.miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Martin Dinka

        • 2.miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Juraj Bendik,Peter Duška,Martin Dinka

        • 1.miesto Team chlapcov
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Juraj Fronc

        • 1.miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Bendík, Boroš, Čery, Čičo, Farský,Hraška,Hubáček,Kamenický,Khuri,Šulek,Vozár,Sabol

        • 1. miesto Team chlapcov
        • Florbal žiakov · Okresné kolo · 2018/2019
        • Michaela Dinková

        • 2.miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Elena Dušková

        • 1.miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Hercegová, Minárová, Mrocková, Poláková, Prášilová, Satková, Yungová

        • 1. miesto Team dievčat
        • Florbal žiačok · Okresné kolo · 2018/2019
        • Elena Dušková,Dinková Michaela,Veronika Minárová

        • 1.miesto Team dievčat
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2018/2019
        • Maximilián Šitina, Dominik Škurla a Vladislav Leško.

        • Úspešní riešitelia
        • olympiáda · Okresné kolo · 2018/2019
        • Ďakujeme všetkým zúčastneným za reprezentáciu školy a gratulujeme!
        • Jakub Hronec,Marek Hallon,Adam Masár

        • 2. miesto Team chlapcov
        • Stolný tenis · Okresné kolo · 2018/2019
        • Juraj Belohorec,Daniel Brilla,Michal Balogh,Jakub Farský,Ruben Lacina,Ondrej Gregor Matulník,Milan Novák ,Štefan Ošvat,Patrik Podhorský

        • 3. miesto Team chlapcov
        • Basketbal - žiaci · Okresné kolo · 2018/2019
        • Dominika Ďurianová,Emma Gerová,Christina Horváthová,Hana Komendová,Veronika Minárová,Tereza Mrocková,Katarína Poláková,Paulína Prášilová,Viktória Terebová,Martina Zdarileková

        • 3. miesto Team dievčat
        • Basketbal - žiačky · Okresné kolo · 2018/2019
    • 2017/2018

    • Celoštátne kolo

        • Tereza Mrocková,Sylvia Lenczová

        • Cezpoľný beh · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Elena Dušková

        • 1.miesto
        • Atletika beh 1500m · Celoštátne kolo · 2017/2018
    • Krajské kolo

        • Juraj Fronc,Juraj Bendík,Marek Králik

        • 2. miesto Team chlapcov
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2017/2018
        • Juraj Fronc

        • 2.miesto
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2017/2018
        • Michaela Dinková,Tereza Mrocková,Sylvia Lenczová

        • 1.miesto Team dievčat
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2017/2018
        • Michaela Dinková

        • 1.miesto
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2017/2018