• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018/2019

    • Okresné kolo

        • Juraj Belohorec,Daniel Brilla,Michal Balogh,Jakub Farský,Ruben Lacina,Ondrej Gregor Matulník,Milan Novák ,Štefan Ošvat,Patrik Podhorský

        • 3. miesto Team chlapcov
        • Basketbal - žiaci · Okresné kolo · 2018/2019
        • Dominika Ďurianová,Emma Gerová,Christina Horváthová,Hana Komendová,Veronika Minárová,Tereza Mrocková,Katarína Poláková,Paulína Prášilová,Viktória Terebová,Martina Zdarileková

        • 3. miesto Team dievčat
        • Basketbal - žiačky · Okresné kolo · 2018/2019
    • 2017/2018

    • Celoštátne kolo

        • Tereza Mrocková,Sylvia Lenczová

        • Cezpoľný beh · Celoštátne kolo · 2017/2018
        • Elena Dušková

        • 1.miesto
        • Atletika beh 1500m · Celoštátne kolo · 2017/2018
    • Krajské kolo

        • Juraj Fronc,Juraj Bendík,Marek Králik

        • 2. miesto Team chlapcov
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2017/2018
        • Juraj Fronc

        • 2.miesto
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2017/2018
        • Michaela Dinková,Tereza Mrocková,Sylvia Lenczová

        • 1.miesto Team dievčat
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2017/2018
        • Michaela Dinková

        • 1.miesto
        • Cezpoľný beh · Krajské kolo · 2017/2018
        • Elena Dušková

        • 1.miesto
        • Atletika beh 1500m · Krajské kolo · 2017/2018
        • Tereza Mrocková,Veronika Minárová,Karolína Sedláková,Jesika Boskovičová,Lea Pálošová,Katrína Hercegová,Paulína Prášilová,Štefánia Šutá,Katarína Poláková,Veronika Satková

        • 3.miesto
        • Florbal žiačok · Krajské kolo · 2017/2018
    • Okresné kolo

        • Juraj Fronc,Juraj Bendík,Marek Králik

        • 1. miesto Team chlapcov
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2017/2018
        • Juraj Fronc

        • 1.miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2017/2018
        • Michaela Dinková,Tereza Mrocková,Sylvia Lenczová

        • 1.miesto Team dievčat
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2017/2018
        • Michaela Dinková

        • 1.miesto
        • Cezpoľný beh · Okresné kolo · 2017/2018
        • Tereza Mrocková,Veronika Minárová,Karolína Sedláková,Jesika Boskovičová,Lea Pálošová,Katarína Hercegová,Paulína Prášilová,Štefánia ŠutáKatarína Poláková,Veronika Satková

        • 1. miesto - tímová súťaž
        • Florbal · Okresné kolo · 2017/2018
        • Dievčatá postupujú do krajského kola súťaže. Chlaci obsadili v okresnom kole 2. miesto. Ďakujeme za reprezentáciu školy.