• ROSA na GMA

• Naša spolupráca s Domovom sociálnych služieb pre deti ROSA dnes nadobudla nový rozmer. Po nedávnej návšteve GMÁkov v ROSE sme sa dnes tešili z návštevy klientov ROSY u nás. Príjemné sme spojili s užitočným, zahrali sme si florbal, poukazovali priestory školy a vernisáž výtvarných diel klientov dodala punc vážnosti. Predovšetkým sme ale upevnili priateľstvá. Vďaka patrí p. Polákovej, psychologičke ROSY, p. Veselovskej a deckám z 1.A. Fotografie si môžete pozrieť na stránke ROSY: http://www.domovrosa.sk/

• Rada rodičov

• Informácie o účte Rady rodičov pre aktuálny šk. rok nájdete v sekcii "Rada rodičov a OZ" na paneli vľavo.

• ISIC

• Od júna zabezpečujeme pre žiakov GMA vydanie čipových preukazov ISIC/EURO26. Žiadosti o vydanie preukazu ISIC/EURO26 spolu s poplatkom 20 € odovzdávajte v kancelárii školy. Čisté tlačivá vám taktiež vydá p. tajomníčka. Ak chcete využívať preukaz už počas tohoročných letných prázdnin, odovzdajte žiadosť čo najskôr, žiadosti budú spracovávané minimálne 1 x týždenne. Viac info o preukaze - sekcia Preukaz ISIC/EURO26 na lište vľavo.