• A niečo navyše (6. deň)

• Jedáleň nechýba asi v žiadnej škole. Aj u nás ju máme a pani vedúca so svojím tímom sa zaujíma o svojich stravníkov. Pani kuchárky nám s láskou varia obľúbené, chutné dobroty.

Fotku je možné  otáčať myšou.

GMA ponúka pre každého niečo a určite si každý nájde to svoje. Nové nápady a návrhy na aktivity sú vítané. Aktívni čitatelia pomáhajú pri rozširovaní a dopĺňaní fondu školskej knižnice. V súčasnosti knižnica GMA obsahuje vyše 3500 kníh.  Každý žiak alebo aj rodič si môže prísť požičať knihu (aktuálne online spôsobom) zo svojho obľúbeného žánru.

Fotku je možné  otáčať myšou.

No a ak sme už naozaj veľmi unavení, alebo len potrebujeme trocha vzduchu, môžeme ísť na terasu do altánku. Niektoré hodiny (hlavne počas jarných a horúcich dní) prebiehajú práve tu.

Ešte jeden špeciálny priestor -  naša AULA. Slúži na prednášky, besedy, rozlúčku s maturantmi, väčšie porady a všetky aktivity, na ktorých sa stretne väčšie množstvo ľudí.